SpiderTracks

SPIDERTRACKS,  farklı model hava aracı takip cihazı sunmaktadır. Spider S4 modeli, tüm özelliklere sahip olmak isteyen ticari operatörlere, Spider S5 modeli, tüm özelliklerin yanı sıra filoları ile ileri seviyede iletişim kurmak isteyen ticari operatörlere, Spider S3 modeli ise basit iletişim gereklilikleri olan ticari ve genel havacılık işletmelerine hitap etmektedir.

Tüm Spider modelleri, harici bir anten ihtiyaç duymamaları ve çakmak çıkışı gibi herhangi harici bir elektrik çıkışından güç almaları nedeniyle tamamen taşınabilirdir. Dilerseniz hava aracınızda, dilerseniz teknenizde, dilerseniz arabanızda kullanabilirsiniz. Herhangi bir montaj ve sertifikasyon gerektirmemektedir. Fişe takar, uydu ile bağlantı kurmasını sağlar ve uçuşunuza başlarsınız. Dünya üzerinde internete bağlı herhangi bir cihaz aracılığı ile uçuşlarınızı takip edebilirsiniz. Acil bir durumda hayatınız hızlı bulunmanıza bağlı olabilir. Acil durumlarda ELT yeterli olmayabilir. Spidertracks web sitesi SOS Uyarı mesajlarını otomatik olarak göndermektedir.

Spider’ınız ile dünyanın her yerinde uçabilirsiniz. GPS konum bilgisi, gerçek zamanlı olarak Iridium Uydu Şebekesi üzerinden gönderilmektedir.