Yedek Parça

Havacılık sektörünün Yedek Parça Temini konusunda güvenilir ve hızlı büyüyen markası Skyline’ın Lojistik ve Yedek Parça Departmanı tecrübeli kadrosuyla dünyanın her yerinden malzemeleri yurda getirme, gönderme ve gümrük işlemlerini tamamlama konusunda kabiliyetlerini artırmıştır.

Dünyanın dört bir tarafından gelen malzemeler 24 saat içerisinde gümrük işlemleri tamamlanmış olarak teslim edilmektedir.

Tüm yedek parçalar, temsilcisi olduğumuz firmalardan veya bu firmaların yetki ve onay verdiği üreticilerden temin edilmektedir.

Envanterimizde yaklaşık değeri 1,5 milyon Euro olan Beechcraft Corporation, Bell Helicopter Textron Inc., Eurocopter, AgustaWestland, Turbomeca, Pratt Whitney ve/veya üreticilerin tedarikçileri tarafından onaylanmış orjinal yedek parçalar mevcut olup, tüm yedek parçalar FAA/EASA sertifikalıdır.

İhtiyaçların Hawker Beechcraft Corporation ve Bell Helicopter Textron Inc. firmalarına daha seri ulaştırılması ve malzeme temin süresinin kısaltılması için bu firmaların on-line sistemi ile irtibat sağlanmış olup, bu sistemden yararlanarak siparişlerin anında iletilmesi ve işleme alınması, sipariş edilen malzemelerin durumu, parça numarası değişiklikleri, ihtiyaç duyulan parçaların stok durumu, garanti işlemleri ve sonuçları hakkında anında ve güncel bilgi alınması olanakları yaratılmıştır.

Eurocopter, AgustaWestland ve Pratt & Whitney firmalarından yedek parça teminleri, garanti başvuruları ise Sky Line Ulaşım Ticaret adına belirlenmiş özel müşteri temsilcileri ile irtibata geçilerek son derece seri bir şekilde gerçekleştirilmektedir.