Hava Taksi

 

HAVA TAKSİ

Türkiye’nin en büyük sivil helikopter filosunun sahibi ve operatörü olan Skyline, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda, İzmir’de, Antalya’da ve Ankara’da konuşlu olmak üzere toplam 12 adet helikopteriyle hava taksi ve hava ambulans hizmeti vermektedir.

VIP/CIP, hava ambulans ve diğer özel uçuşların tamamı yüksek donanımlı Agusta AW 109 Power, Eurocopter EC 135 ve Eurocopter EC 145 tipi helikopterlerimiz ve deneyimli kaptanlarımızla yüksek güvenlik ve konfor esaslarına göre gerçekleştirilmektedir.

Skyline envanterinde bulunan Hawker 400 XP jeti ile hava taksi ve özel ambulans hizmetlerini sunarken işletmesinde toplam 4 adet jet yer almaktadır.

Kuruluşundan bugüne kadar binlerce saat VIP/CIP uçuşları, yük ve malzeme transferi, şehir turları, havadan foto-film çekimi, gözlem uçuşları, offshore uçuşlarının yanı sıra deneyimli ve konusunda uzman doktor ve medikal personeliyle hava ambulans uçuşları da gerçekleştiren Skyline, bu uçuşlarının tamamında % 100 ve müşteri memnuniyetini yakalamıştır.

Skyline diğer firmalardan faklı olarak yalnızca bir merkezde olmayıp helikopterlerinin Türkiyenin dört farklı şehrinde konuşlanmış olmasının sağladığı avantajla, taleplerinize en kısa sürede ve en ekonomik şekilde cevap verebilecek imkan ve kabiliyettedir.

Filomuzda bulunan ve T.C Sağlık Bakanlığı’na hava ambulans hizmeti vermekte olan Embraer 135-BJ uçağımızın dışında VIP uçuş ve özel hava ambulans hizmeti veren Hawker 400 XP uçağımızda her türlü talebinize en kısa sürede cevap verebilmektedir.

Zamanın, gizliliğin ve güvenliğin sizler için öneminin bilincinde olan Skyline ailesi olarak uzman idari kadromuz ve operasyon ekiplerimiz ile Türkiye’nin her noktasında ve dünyada sizin için havacılığa dair her türlü ihtiyacınızda en uygun çözümleri sunmaktan ve hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.


Ad Soyad
E-Posta
Telefon
Bölüm